• OZNAM k začiatku šk.roka 2021/22

Slávnostné otvorenie školského roka 2021/22 sa uskutoční dňa 2.9.2021 o 08:30 hod. v ZŠ.

V tento deň nebude v prevádzke Školský klub detí a ani sa nebude podávať obed v školskej jedálni.

- 3.9.2021- žiaci budú mať 4 vyučovacie hodiny, ŠKD aj obed /prihlásení žiaci/, doniesť si prezuvky.

- 6.9.2021- vyučovanie podľa rozvrhu hodín, ktorý žiaci dostanú v piatok a bude tiež zverejnený na EduPage.

• Test nebude podmienkou pri nástupe do školy.
            • Pri prvom nástupe do školy a po každom prerušení dochádzky do školy, ktoré trvá 3 a viac po sebe nasledujúcich dní rodič predloží škole „Vyhlásenie o bezpríznakovosti.“ (príloha č. 1.)
            • Rodič si môže uplatniť výnimku z karantény ak odovzdá za svoje dieťa Oznámenie o výnimke z karantény". (príloha č. 2.)
            • Žiakom základnej školy, ktorých rodičia prejavia záujem, budú poskytnuté antigénové testy na dobrovoľné samotestovanie doma. O termíne preberania testov Vás budeme včas informovať.
            • Rozvrh hodín  bude zverejnený cez Edupage prvý septembrový týždeň.
            • Školská jedáleň bude v prevádzke od 03.09.2021 /piatok/.
            • Bližšie informácie o organizácii prvého týždňa v škole podajú triedni učitelia pri nástupe žiakov do školy.

• Školský výlet

V piatok 25. júna 2021, žiaci našej školy navštívili Gazdovský dvor vo Veľkých Raškovciach. Kŕmili zvieratá, prezreli si výstavu historických motocyklov a automobilov a zahrali sa na vonkajšom ihrisku.