• O škole

• Materská škola Hatalov

Materská škola v Hatalove je jednotriedna, umiestnená v účelovej budove, ktorá je spojená so základnou školou. Poskytuje celodennú starostlivosť deťom vo veku od 3 do 6 rokov a deťom s odloženou povinnou školskou dochádzkou aj s možnosťou poldenného pobytu s vyučovacím jazykom slovenským. Má naplnenú kapacitu.  Školu navštevujú deti aj z iných obcí Žbince a Vrbnica. Materskú školu tvorí vstupná chodba, šatňa detí, herňa, spálňa. Prostredie materskej školy je vyhovujúce priestorovo aj vrátane školského dvora, ktorý je veľký , priestranný a vybavený detským záhradným náradím a pieskoviskom. Trieda a spálňa je vybavená interaktívnou tabuľou. V triede bol zakúpený nový detský nábytok, detské stoly a stoličky a položila sa plávajúca podlaha.  V materskej škole máme aj detskú knižnicu, ktorú priebežne dopĺňame novými knihami.

Škola sa zapojila do týchto projektov :

Zbieram batérie,

Národný projekt kariérny a  profesijný rast pedagogických zamestnancov,

Aktivizujúce metódy vo výchove.